Koszulka dla strażaka

Koszulki dla strażaka

Prezentujemy wysokiej jakości koszulek, które sprawdzą się jako doskonały upominek dla strażaka. Wygodna i praktyczna koszulka t-shirt z nadrukiem przyniesie radość obdarowanej osobie. Nasze koszulki posiadają atrakcyjne nadruki. Każdy strażak powinien się pochwalić swoją profesją. Dlatego z dumą będzie nosił koszulkę z profesjonalnym i czytelnym nadrukiem. Zabawne grafiki z motywem strażaka są wykonane niezawodną metoda termotransferu. Są odporne na pranie i ścieranie. 100% wysokiej jakości bawełny daje uczucie komfortu i wygody użytkowania. Koszulki t-shirt są miękkie w dotyku, a materiał został dodatkowo poddany kąpieli silikonowej, która zwiększa odporność na zabrudzenia.

Strażacy to osoby, które na co dzień pełnią służbę w celu ochrony nas i naszego dobytku przed najniebezpieczniejszym żywiołem - ogniem. Ciężka, często wyczerpująca służba daje poczucie olbrzymiej wartości jaką wnoszą do naszego życia. W ciągu roku przychodzą takie dni, kiedy możemy podziękować naszym bohaterom za pracę jaką wykonują. Pierwszym świętem jest Dzień Strażaka obchodzony 4-go maja. W ten dzień wszystkie jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP świętują. Kolejną okazją do wręczenia prezentu strażakowi jest dzień taty. Jeśli masz tatę strażaka, wyraź swoją miłość i wdzięczność za poświęcenie i niekiedy narażenie życia w celu ochrony ludzi. Innymi dniami są dzień dziadka oraz dzień chłopaka. Każdy mężczyzna pracujący w Straży Pożarnej zasługuje na wartościowy, praktyczny i niosący uśmiech na twarzy prezent.

Jaką koszulkę wybrać na prezent dla strażaka?

Zaprojektowaliśmy motywy zabawne, oraz takie, które podkreślają powagę zawodu strażaka.

Koszulka z nadrukiem "Nienawidzę być sexy ale jestem strażakiem, więc nic na to nie poradzę" jest przykładem zabawnej koszulki, która rozbawi niejednego strażaka.

Motyw ten łączy w sobie elementy pracy strażaka z zabawnym hasłem, i podkreśleniem męskości tego zawodu. Koszulka taka z pewnością rozbawiłaby nie tylko samego strażaka i rodzinę, ale też jego kolegów z jednostki, a może nawet przechodniów na ulicy.

Taki motyw na koszulce to dobry sposób na podkreślenie poczucia humoru i dystansu do siebie, co może być ważne w pracy strażaka, gdzie nie brakuje stresujących sytuacji. Koszulka z takim motywem może też pomóc w budowaniu pozytywnych relacji z mieszkańcami, którzy będą mieli okazję zobaczyć strażaka w nieco innym świetle niż tylko jako ratownika w niebezpieczeństwie.

Pamiętaj, że nasi strażacy to superbohaterowie, mężowie oraz ojcowie. Okaż im wdzięczność i zafunduj prezent w postaci koszulki z nadrukiem.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl